Продавець Интернет-магазин импорт.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
201 відгук
Скидки продолжаются!В магазин
Интернет-магазин импорт.com.ua
+380500511009
+380500511009

Про користь сонцезахисних кремів

Про користь сонцезахисних кремів

     

 

 

Вченими вже давно підтверджений факт ефективності і безпеки застосування сонцезахисних засобів, що забезпечують належний рівень захисту від згубних наслідків надмірного впливу ультрафіолетових променів. Якщо говорити про користь сонцезахисних кремів, то саме вони можуть послужити в якості надійного інструменту для захисту шкіри від виникнення онкологічних утворень в шкірному покриві, в тому числі і меланоми.

Розвиток раку шкіри можна запобігти, правильно убезпечивши себе від надмірного впливу на шкіру сонячного випромінювання. Чисельність любителів засмаги, хворих згодом онкологічними захворюваннями шкірного покриву, зростає в невблаганному темпі.

Користь застосування сонцезахисних кремів підтверджена вченими, і на сьогоднішній день все більше і більше любителів поніжитися на сонечку активно застосовують цей дієвий інструмент на практиці і переконуються в його ефективності.

Головні переваги якісного і правильно підібраного сонцезахисного крему полягає в його здатності звести до мінімуму пошкодження шкіри під впливом ультрафіолетових променів. Для мінімізації ймовірності передчасного старіння шкіри, а також виникнення раку шкіри дерматологами рекомендується застосування водостійких сонцезахисних засобів широкого спектру дії, які здатні надати нашій шкірі захист від ультрафіолетових променів як типу В, так і типу А. Саме UBA промені можуть проникати глибоко в шкірний покрив і сприяти виникненню вільних радикалів, які в свою чергу обумовлюють розвиток злоякісних утворень на шкірі. Таким чином, обов'язково потрібен захист від променів як від типу А, так і від Ст.

Користь якісного сонцезахисного крему визначається його складом і здатністю надати ефективний захист шкірі.